Z nami zdasz za pierwszym razem!

prawo jazdy promocja

Szkolimy na kategorie A1, A2, A, B, B– automat oraz dla osób z niepełnosprawnością ruchową !!!

Uwaga egzamin wewnętrzny praktyczny jest nagrywany tak samo jak na egzaminie państwowym ! Masz jeszcze możliwość zobaczenia jakie ewentualne błędy popełniasz !

Witaj na stronie szkoły jazdy Start – Car

Szkoła jazdy START-CAR to szkoła jazdy oferująca doskonałą jakość kształcenia, posiadająca bogate zaplecze dydaktyczne oraz nowoczesne samochody do nauki jazdy. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Zygmunta Augusta 14 (naprzeciwko Dworca PKP) w Bydgoszczy. W obecnych czasach przemieszczanie się i życie bez samochodu często nie jest możliwe. Samochód staje się niezbędnym elementem naszego życia a także poprawia jego jakość Nasza szkoła jazdy zapewnia bezstresowy przebieg szkoleń, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym. Staramy się nie tylko jak najlepiej przygotować każdego kursanta do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim pomagamy stać się kierowcą z prawdziwego zdarzenia, który czerpie przyjemność z prowadzenia auta będąc w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

Naszaoferta obejmuje przygotowanie kursanta do zdania egzaminu na prawo jazdy. Z przyjemnością doradzamy i pomagamy naszym kursantom przez cały czas trwania nauki aż do zdobycia prawa jazdy. Dysponujemy samochodami TOYOTA YARIS, które aktualnie obowiązują na egzaminie państwowym w Bydgoskim Wordzie. Uważamy, że każdy może nauczyć się jeździć – potrzebna jest tylko fachowa pomoc i odpowiednie podejście do kursanta. Uczymy w miłej atmosferze, podchodzimy do każdego indywidualnie. Przez okres trwania całego kursu służymy pomocą – nie pozostawiamy nikogo bez opieki. W naszym ośrodku nikt nie pozostanie bez wsparcia. Zawsze można na nas liczyć – naszym celem jest, aby każdy mógł w pełni bezpiecznie poruszać się własnym samochodem. Po ukończeniu kursu kursant może być pewien, że posiadł kompletną wiedzę oraz umiejętności z zakresu:

• przepisów ruchu drogowego,

• bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim,

• poprawnej techniki kierowania pojazdem,

• zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,

• podstawowych zagadnień z zakresu obsługi samochodu.

OFERUJEMY SOLIDNĄ I EFEKTYWNĄ NAUKĘ JAZDY!!!